2007 m. spalio 30 d., antradienis

Nieko nauja

Taigi peržiūrėjau naujienas delfi portale. Nieko nauja šiame pasaulyje. Politikai kerštauja buvusiems valdžioje. Siūlė Zuokas tramvajų- ne sako nereikia tramvajaus. Kito nieko nepasiūlo. Dėl metro tik kalba, o nieko nedaro. Viena nebloga mintis iš pasisakymų išsirutuliojo: gal kai nupirksim daugiau autobusų ir troleibusų padėtis pagerės? Tarybiniais laikais troleibusia kursuodavo kas 3-5 minutės. Ir tikrai jų nebuvo per daug. Dabar kas 7-12 minučių intervalas atrodo kaip geriausia išeitis. 2,7 troleibusai gal ir vaikšto kas 5 minutes, kiti daug rečiau. Del metro: Kiolno tramvajai kursuoja kas 15 minučių ir didelių spūsčių nemačiau mieste. Taigi jei metro kursuotų kas 20 minučių žymiai palengvėtų visam Vilniuj.
Kitas keršto objektas-Gugenheimo muziejus. Kažkaip toliau savo 4 metų kadencijos nežiūri mūsų social demokratai. Kad daugiau pritraukt turistų reikia kažką ir investuoti. O dabar išeina nėra ir nereikia nieko. Atseit žmonės senamiesčio mūsų vieno bus sotūs.
O dabar apie ekonomiką. Paskelbė kad ekonomika auga neprognozuotais tempais. Nieko nuostabaus. Dalį šešėlinės ekonomikos legalizuojant auga ir statistiniai rodikliai. O jei dar nekaišiotų pagalių organizuojant naują verslą ar gaunant ES paramą, aplenktumėm ir Kinijos rodiklius. Tiek mano buubėjimų šiam rytuj. Beje tai buvo praeitos dienos apmąstymai.

Komentarų nėra: